דני וידיסלבסקי

דני וידיסלבסקי 
זווית אחרת על עסקים, קהילה, ערכים והחיים בכלל

לבלוג החדש שלי - ללחוץ כאן >> דני וידיסלבסקי - בלוג

    
חפש
קבל עדכונים חינם

רשום אימייל ושם ולחץ 'כן. עדכן אותי'
קבל עדכונים וטיפים!
לחץ Like!
מומלצים!

אודות קומנדו לעסקים - דוקו-ריאליטי

במהלך 2 עונות מרתקות מתעדת סדרת דוקו ריאליטי את סיפורם המדהים של 10 עצמאים ובעלי עסקים שגם בזמן אחד המשברים הגדולים בהיסטוריה האנושית הצליחו בגדול.


לאחר שדני וידיסלבסקי, מאסטר בניהול ומומחה להתנהגות אנושית, אימן והדריך למעלה מ-30,000 בעלי עסקים, הדרישה לייעוץ עלתה. בתחילת משבר הקורונה בישראל, הבין דני שמדובר באחד המשברים הגדולים ביותר בהיסטוריה לעסקים קטנים. בעקבות הדרישה הגוברת לייעוץ שלו, החליט דני להעביר את הייעוץ יחד לקבוצה של בעלי עסקים ועצמאים. הוא קרא לקבוצה 'קומנדו לעסקים'.


בין שאר בעלי העסקים שהשתתפו בתוכנית השתתפו כוכבי העונה הראשונה בלה יעקבי – בעלת חברת הייטק, בעז ליפשיץ – שיווק ציוד תעשייתי, גלית וטורי – מעצבת פנים, דוד שילמן – שחקן, ליצן ומנהל הסביבטרון ונעמה סקג'ו נאור – מאמנת אישית.


כלל המשתתפים החלו להשיג תוצאות שהם לא חלמו שיוכלו להשיג בתקופה כזו. במהלך הייעוץ עלה הרעיון לתעד את התהליך והסיפור של המשתתפים בסדרת ריאליטי. 


הבמאי יגאל לרנר (ביים את הסדרה 'מלחמה, שלום וחלום' על יצחק שמיר ז"ל, ועוד סדרות תיעודיות ששודרו בטלוויזיה) נבחר לביים את הסדרה. יחד עם הצוות שלו הם תיעדו את מסעם של אותם 10 בעלי עסקים על פני 2 עונות של סדרה תיעודית מרתקת.


הצטרפו לסיפורם יוצא הדופן וגלו על הנפילות, הקשיים, הפריצה, השינוי והמסע האישי של כל אחד מהם להגשמת החלום ולהצלחה העסקית.

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'קומנדו לעסקים - דוקו-ריאליטי שתף עם החברים בטוויטר את 'קומנדו לעסקים - דוקו-ריאליטי